Rozwiązywanie problemów z obszarami roboczymi spotkań
Rozwiązywanie problemów z obszarami roboczymi spotkań
Po usunięciu witryny obszaru roboczego w wezwaniu na spotkanie nadal znajduje się łącze do tej witryny.
Zmiany wprowadzane w witrynie obszaru roboczego nie są przesyłane do programu kalendarzowo-organizacyjnego zgodnego z programem Microsoft Windows SharePoint Services. Otwórz wezwanie na spotkanie i usuń z niego łącze.
Uczestnicy nie mogą uzyskać dostępu do witryny obszaru roboczego.
Możliwa jest jedna z następujących przyczyn:
- Jeśli do utworzenia łącza do istniejącej witryny obszaru roboczego spotkania w wezwaniu na spotkanie został użyty program kalendarzowo-organizacyjny zgodny z programem Microsoft Windows SharePoint Services, taki jak Microsoft Outlook, witryna obszaru roboczego może używać ustawień uprawnień uniemożliwiających uczestnikom dostęp do witryny. Może tak być w przypadku, gdy witryna obszaru roboczego odziedziczyła ustawienia uprawnień po witrynie nadrzędnej, a uczestnicy nie mają praw dostępu do witryny nadrzędnej. Skontaktuj się z administratorem witryny nadrzędnej, który może przydzielić odpowiednie uprawnienia.
- Jeśli witryna obszaru roboczego spotkania została utworzona lub dołączona z wydarzenia programu Windows SharePoint Services, uczestnicy mogą nie mieć uprawnień z jednego z następujących powodów:
Witryny obszarów roboczych używające tych samych uprawnień, co witryna nadrzędna
- Uczestnikom nie podano poprawnego adresu e-mail (na przykład ktoś@przykład.com) lub nazwy użytkownika (DOMENA\nazwa) na liście Uczestnicy. Usuń uczestnika i wpis poprawny adres bądź poprawną nazwę.
- Uczestnicy nie mają w witrynie nadrzędnej uprawnień. Skontaktuj się z administratorem witryny nadrzędnej, który może przydzielić odpowiednie uprawnienia.
Witryny obszarów roboczych używające unikatowych uprawnień
Uczestnikom nie podano poprawnego adresu e-mail (na przykład ktoś@przykład.com) lub nazwy użytkownika (DOMENA\nazwa) na liście Uczestnicy. Usuń uczestnika i wpis poprawny adres bądź poprawną nazwę.
Wezwanie na spotkanie w moim programie kalendarzowo-organizacyjnym zgodnym z programem Windows SharePoint Services nie zawierają tych samych informacji, co witryna obszaru roboczego spotkania.
Zmiany wprowadzone w witrynie obszaru roboczego lub w wydarzeniu programu Microsoft Windows SharePoint Services połączonym z obszarem roboczym nie są wysyłane do programu kalendarzowo-organizacyjnego zgodnego z programem Windows SharePoint Services, takiego jak Microsoft Outlook. Jeśli na przykład zostaną dodane lub usunięte nazwy na liście Uczestnicy w witrynie obszaru roboczego, zmiany te nie są wysyłane do wezwania na spotkanie znajdującego się w programie Outlook. Jeśli natomiast zostaną dodani lub usunięci uczestnicy w polu Do wezwania na spotkanie programu Outlook, a następnie aktualizacje zostaną przesłane (nie zapisane), program Outlook zaktualizuje witrynę obszaru roboczego.
Nie umiem utworzyć witryny obszaru roboczego spotkania jako podwitryny istniejącego obszaru roboczego spotkania.
Nie ma takiej możliwości.
Nie umiem utworzyć widoku osobistego.
Witryny obszarów roboczych spotkań, w odróżnieniu od niektórych innych witryn programu Microsoft Windows SharePoint Services, nie obsługują widoków osobistych. Obszar roboczy spotkania używa domyślnie widoków udostępnionych. Nie ma zatem możliwości przełączania między widokami osobistym i udostępnionym.
Nie mogę dostosować obszaru roboczego, ponieważ funkcje dostosowywania nie są dostępne.
Możliwe przyczyny:
- Nie masz praw umożliwiających dostosowywanie obszaru roboczego. Skontaktuj się z osobą, która założyła obszar roboczy, i poproś ją o niezbędne prawa.
- Używasz nieobsługiwanej wersji przeglądarki. Witrynę obszaru roboczego spotkania można dostosować za pomocą programu Microsoft Internet Explorer w wersji 5.5 lub nowszej.
Uczestnicy uzyskują zwielokrotnione powiadomienia na temat witryny obszaru roboczego spotkania.
Możliwa jest jedna z następujących przyczyn:
- Jeśli użytkownicy zostali dodani ze strony Zarządzanie użytkownikami z lokalizacji Ustawienia witryny, opcja wysyłania wiadomości e-mail do użytkownika jest domyślnie zaznaczona. Aby zatrzymać powiadamianie pocztą, wyczyść pole wyboru Wyślij następującą wiadomość e-mail, aby powiadomić tych użytkowników, że zostali dodani.
- Serwer, na którym została utworzona witryna obszaru roboczego, jest skonfigurowany do automatycznego wysyłania wiadomości, gdy użytkownicy są dodawani do witryny obszaru roboczego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem serwera.
Po zatrzymaniu tych wiadomości e-mail jedyną wiadomością, którą użytkownik będzie otrzymywał, jest wezwanie na spotkanie wysłane przy użyciu programu kalendarzowo-pocztowego zgodnego z programem Microsoft Windows SharePoint Services.
Lista z zastosowaną niestandardową kolejnością nie działa zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Który z poniższych opisów najlepiej odpowiada zaistniałej sytuacji?
Kiedy klikam polecenie Zmień kolejność, otrzymuję komunikat „Nie można zmienić kolejności elementów dla listy wymagającej zatwierdzania zawartości”.
Kiedy klikam polecenie Zmień kolejność, lista pokazuje więcej elementów niż na początku lub elementy, których już nie ma w grupach.
Jeśli widok listy został przefiltrowany, polecenie
Zmień kolejność usuwa filtr. Jeśli widok listy został pogrupowany, polecenie
Zmień kolejność usuwa grupowanie. Aby zachować widok przefiltrowany lub pogrupowany, musisz
zapobiec używaniu polecenia Zmień kolejność.
Kiedy układam elementy listy w niestandardowej kolejności, kolejność ta jest stosowana do wszystkich widoków tej listy.
Różne widoki tej samej listy nie mogą mieć różnych kolejności niestandardowych.
Mam listę z ponad 100 elementami, ale strona Zmienianie kolejności pokazuje maksymalnie 100 elementów na jednej stronie. Chcę móc przenosić elementy na pozycje wyższe niż 100.
Musisz przenosić element sekwencyjnie przez każdą stronę, aż dotrzesz do żądanej strony.
- Przenieś element na ostatnią pozycję na bieżącej stronie. Jeśli element znajduje się na pozycji 4, przenieś go na pozycję 100.
- Przejdź do następnej strony. Element przeniesiony na pozycję 100 znajdzie się na początku strony.
- Jeśli pozycja, na którą chcesz przenieść element, nie znajduje się na tej stronie, przenieś element do ostatniej pozycji na tej stronie, na przykład do pozycji 200, a następnie przejdź do kolejnej strony.
- Powtarzaj te czynności, aż dojdziesz do strony zawierającej żądaną pozycję elementu. Wybierz tę pozycję.
©2003 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.